Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Windows

Huawei chystá novou verzi laptopu MateBook

Huawei na jaro chystá nový laptop MateBook, alespoň to tvrdí data z FCC. Potvrdily by se tak informace o chystaném zařízení s označením Pascal. Laptop se objevil pod označením QISBL-WX9, což by mohlo odpovídat zařízení W19 „Pascal“.

Huawei na jaro chystá nový laptop MateBook, alespoň to tvrdí data z FCC. Potvrdily by se tak informace o chystaném zařízení s označením Pascal. Laptop se objevil pod označením QISBL-WX9, což by mohlo odpovídat zařízení W19 „Pascal“.  

Certifikace FCC znamená, že se produkt blíží datu představení. Hardwarově se budeme pohybovat někde na 8 GB operační paměti RAM a procesorech Intel Core i5-7200 s taktem 2,71 GHz. Laptop by se měl vyrábět ve dvou provedeních s displejem o velikosti 13 a 15 palců. 

Zařízení rozhodně nezůstane ochuzeno o bohaté příslušenství, nabízí se například klávesnice, dotykové pero, dokovací stanice a další. První MateBook byl představen před více než rokem, takže na novou verzi je teď vlastně vhodná doba. Původní MateBook se prodával s 12palcovým displejem, uvidíme, jak v konkurenci obstojí 15palcová verze. 

autor Adam Kencki


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.