Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Windows

Asus Transformer Book Flip vstupuje na český trh

Asus začal na českém trhu prodávat notebooky Transformer Book Flip se systémem pantů umožňujícím otáčet obrazovku o celých 360 stupňů. Flip lze využívat jako notebook nebo tablet s Windows. Notebooky Flip jsou v České republice k dispozici ve dvou variantách velikosti displeje, 13,3 (TP300) a 15,6 palců (TP500).

Asus začal na českém trhu prodávat notebooky Transformer Book Flip se systémem pantů umožňujícím otáčet obrazovku o celých 360 stupňů. Flip lze využívat jako notebook nebo tablet s Windows. Notebooky Flip jsou v České republice k dispozici ve dvou variantách velikosti displeje, 13,3 (TP300) a 15,6 palců (TP500).

Řada Transformer Book Flip využívá procesory Intel Core 4. generace (Haswell) a vybrané modely jsou vybaveny také grafickými kartami Nvidia GeForce GT840M/GT820M. Model TP300 bude v závislosti na zvolené výbavě v prodeji od 14 999 Kč do 20 999 Kč s DPH. TP500 seženete podle konfigurace od 16 999 Kč do 22 999 Kč s DPH.

Notebooky Transformer Book Flip využívají lesklé dotykové displeje s rozlišením Full HD (1920 × 1080) nebo HD (1366 × 768) a chytře konstruovanými panty, s jejichž pomocí lze obrazovku volně překlápět v rozmezí celých 360 stupňů. Čtveřice ozubených kol v systému pantů zajišťuje plynulý pohyb, při kterém navíc obrazovka vždy zůstane přesně v té poloze, do které ji uživatel nastaví.

Asus Transformer Book FlipZe standardního režimu notebooku můžete zařízení přeměnit překlopením obrazovky na multimediální stojan pro sledování filmů nebo prohlížení fotografií, nebo přejít do režimu tabletu a prohlížet web nebo hrát hry. Jakmile zařízení Flip opustí tradiční režim notebooku, automaticky se aktivuje zámek klávesnice a touchpadu, takže uživatelé nemusí mít strach, že by je mohli nechtěně aktivovat.

Notebooky Flip se vyznačují broušenou povrchovou úpravou. Hliníkové tělo poskytuje řadě Flip odolnost a výdrž. Klávesnice s oddělenými klávesami je ergonomicky navržena pro příjemné psaní. Velký multidotykový touchpad podporuje technologii Smart Gesture zaručující přesné a přirozené ovládání systému.

Kromě povedného designu nabízí modely Flip také dostatek výkonu. O ten se starají energeticky účinné procesory Intel Core i3/i5/i7 a integrovaná (Intel HD4400) nebo samostatná grafická karta (Nvidia GeForce GT840M/GT820) se 2 GB grafické paměti.

Novinky zaujmou také technologií Instant On, díky které se dokážou probudit z režimu spánku během pouhých dvou sekund. Jakmile stav nabití lithium-polymerové baterie klesne pod 5 %, soubory a data se ihned automaticky zálohují, takže o svá neuložená data nikdy nepřijdete.

Zásluhou technologie Asus SonicMaster nabídne řada Flip i nadprůměrný zvuk. Tato technologie těží z větších reproduktorů a rezonančních komor než u standardních notebooků ve spojení se softwarovým ekvalizérem. Zařízení Flip proto umí reprodukovat hlubší a bohatší basy, nabídnou širší frekvenční rozsah a vyvážený zvukový projev.

autor Adam Kencki


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.