Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Tablety

Tablet Alcatel Onetouch POP 10

Alcatel Onetouch začal v Česku a na Slovensku prodávat tablet POP 10, který lze připojením klávesnice MagicFlip Keyboard přeměnit na malý notebook. POP 10 lze synchronizovat se smartphonem a hovory nebo SMS zprávy z telefonu přijímat na tabletu.

Alcatel Onetouch začal v Česku a na Slovensku prodávat tablet POP 10, který lze připojením klávesnice MagicFlip Keyboard přeměnit na malý notebook. POP 10 lze synchronizovat se smartphonem a hovory nebo SMS zprávy z telefonu přijímat na tabletu.

Nový tablet z řady POP je s profilem 7,9 mm jedním nejtenčích 10“ modelů na trhu. Čelní část zařízení vyplňuje displej s úhlopříčkou 9,6“ typu IPS s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Momentky vám pomůže uchovat zadní pětimegapixelový fotoaparát. Kameru na přední straně s rozlišením 2 Mpx zase využijete k videohovorům přes Skype.

Operační systém Android Lollipop umožní práci s kancelářskými dokumenty, e-maily a mobilními aplikacemi. Chod tabletu zajišťuje čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 410 s taktem 1,2 GHz.

Vnitřní paměť o kapacitě 8 GB je rozšiřitelná pomocí microSD karty až o dalších 32 GB. Dlouhou výdrž baterie jistí baterie s kapacitou 4600 mAh. K tabletu lze přes micro USB port připojit záložní baterii. Kromě toho zařízení podporuje OTG pro připojení externích datových disků, myši a dalších periferií.

POP 10 nabízí 9,6“ displej a také podporu rychlých LTE sítí. Po připojení klávesnice můžete pohodlně psát delší texty a pracovat jako na běžném notebooku. POP 10 s klávesnicí MagicFlip Keyboard se v Česku a na Slovensku prodává za 6 990 Kč, resp. 249,90 euro. Tablet se bude prodávat i bez klávesnice za 5 990 Kč, resp. 219,90 euro.

autor Adam Kencki


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.