Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Tablety

Archos 101XS s dokovatelnou klávesnicí bude dostupný i u nás

Francouzskou společnost Archos jistě není třeba představovat. V České Republice se prodává několik tabletů tohoto výrobce a ve své kategorii levných tabletů si nevedou vůbec špatně. Novinkou do portfolia je Archos 101XS, tablet s klávesnicí a procesorem TI OMAP 4470 s taktem 1,5 GHz.

Francouzskou společnost Archos jistě není třeba představovat. V České Republice se prodává několik přístrojů tohoto výrobce a ve své kategorii levných tabletů si nevedou vůbec špatně. Novinkou do portfolia je Archos 101XS, tablet s klávesnicí a procesorem TI OMAP 4470 s taktem 1,5 GHz.

Tablet je měří na šířku jen 8 mm a váží 600 gramů. Kapacitní dotykový displej s úhlopříčkou 10,1 a rozlišením 1280 x 800 pixelů podporuje až pět prstů. Procesoru TI OMPAP pomáhá 1 GB operační paměti a 16 GB vnitřního prostoru pro data. Tablet je vybaven také slušnou porcí portů. Nechybí mini HDMI, micro USB či micro SD slot. Zajímavým kouskem příslušenství je magnetický obal, který slouží zároveň také jako stojánek.

Jako operační systém slouží Android 4.1 ve verzi Jelly Bean. Tablet bude podporovat řadu formátů jako například Avi, Mpg či Mov nebo mp3. Přední kamera s rozlišením 720 pixelů bohatě postačí pro videohovory či skype, baterie nabídne až 40 hodin přehrávání hudby. Z dalších funkcí jmenujme Bluetooth 4.0, samozřejmě Wi-Fi či GPS. Tablet vypadá zajímavě, nadchnul by i vás?

Na rozdíl od tabletů Asus, ke kterým je třeba klávesnici přikoupit, ji k tabletu Archos 101XS dostanete v ceně.

autor Adam Kencki


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.