Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Smartphony

Společnost TP-Link uvolnila nový firmware pro svůj mobilní 3G modem

Společnost TP-Link uvolnila novou verzi firmwaru pro svůj mobilní 3G modem M5350. Zařízení slouží pro sdílení 3G připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě, přičemž k vytvořenému hotspotu se může připojit až 10 zařízení najednou.

Společnost TP-Link uvolnila novou verzi firmwaru pro svůj mobilní 3G modem M5350. Zařízení slouží pro sdílení 3G připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě, přičemž k vytvořenému hotspotu se může připojit až 10 zařízení najednou.

Nová verze řídicího softwaru označená jako V1 přináší hned několik vylepšení. V prvé řadě rozšiřuje podporu VPN sítí o techniku VPN-passthrough, jež dovede pracovat s protokoly PPTP, L2TP i IPsec a umožňuje realizovat VPN spojení i se zařízením komunikujícím skrze překladový systém NAT. Podpora VPN je nyní bohatší rovněž o implementaci Open VPN.

Nový firmware dále opravuje několik chyb a zajišťuje tak vyšší stabilitu systému, navyšuje rychlost čtení i zápisu u paměťových karet a celkovou rychlost zařízení. Novinkou je také optimalizovaný webový systém pro správu zařízení a větší množství dat zobrazovaných na informačním displeji. Zmínku si zaslouží rovněž přidání korekce počítání objemu stažených i odeslaných dat a zrušení méně bezpečného režimu šifrování WEP.

Nový firmware lze zdarma stáhnout z oficiální stránky podpory zařízení TP-LIink M5350.

autor Adam Kencki


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.