Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Smartphony

Smartphone nebo fotoaparát? Kodak Ektra je obojí!

Společnost Eastman Kodak Company a skupina Bullitt představily smartphone Kodak Ektra, který těží z bohaté historie fotoaparátů i filmů Kodak a nyní vstupuje na český trh.

Společnost Eastman Kodak Company a skupina Bullitt představily smartphone Kodak Ektra, který těží z bohaté historie fotoaparátů i filmů Kodak a nyní vstupuje na český trh.

Smartphone poháněný desetijádrovým procesorem MediaTek Helio X20 a 3 GB RAM cílí na milovníky fotografie. Jeho designu dominuje výrazná obruba čočky fotoaparátu, grip na spodní hraně pro lepší úchop a nechybí ani dvoustupňová spoušť, která při vypnutém displeji umožňuje rychlé spuštění aplikace fotoaparát.

Srdcem hlavního fotoaparátu je 21Mpx snímač s rychlým ostřením ukrytý za optikou s clonovým číslem f/2.0. Senzor je opatřený optickou stabilizací obrazu, duálním LED bleskem a technologií ARCSOFT pro snímky za špatného osvětlení. Tomu sekunduje přední fotoaparát s rozlišením 13 Mpx s fázovým ostřením a clonovým číslem f/2.2. Pro uložení snímků je připravena interní paměť o velikosti 32 GB a slot pro karty microSD. Kodak Ektra těží také z tiskařských zkušeností značky a poskytuje možnost okamžitého objednání tisku fotografií a jejich následné doručení na adresu uživatele.

Technické specifikace:

Android 6.0 Hlavní fotoaparát: 21MP s rychlým ostřením, f/2.0, PDAF ostření, OIS, duální LED blesk Čelní fotoaparát: 13MP s fázovým ostřením, f/2.2, PDAF ostření Procesor: Helio X20 2.3GHz Paměť RAM: 3 GB Interní paměť: 32 GB, rozšířitelná pomocí MicroSD karty Konektivita: LTE, Wi-Fi (2,4 GHz, 5 GHz), Bluetooth, GPS, USB-C Baterie: 3000 mAh, rychlá USB-C nabíječka


Kodak Ektra se prodává za 14 490 Kč.

autor Adam Kencki


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.