Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Smartphony

Samsung zahájil předobjednávky na Galaxy Fold

Na český trh dorazil skládací telefon Samsung Galaxy Fold, prodávat se začne 13. prosince. Zájemci si ho však mohou předobjednat již nyní, a to ve všech značkových prodejnách a na e-shopu Samsungu. Telefon s ohebným displejem bude k dispozici v černém a stříbrném barevném provedení s kapacitou interní paměti 512 GB.

Smartphone bude ke koupi pouze na webových stránkách společnosti a ve vybraných značkových prodejnách. Doporučená maloobchodní cena telefonu Samsung Galaxy Fold je 53 999 Kč. Za tuto cenu zákazník získává nejenom samotný telefon, ale také bezdrátová sluchátka Galaxy Buds, ochranný kryt z odolných aramidových vláken nebo speciální pojištění náhodného poškození a prémiový servis Moje Galaxy, který nabízí například speciální infolinku nebo zdarma vyzvednutí poškozeného telefonu u zákazníka a zapůjčení náhradního přístroje po dobu záruční opravy.

V rámci poskytnutého ročního pojištění zdarma má zákazník nárok na jednu pojistnou událost se spoluúčastí pouze 3 399 Kč. Podmínkou je registrace zařízení na stránkách výrobce do 30 dnů od nákupu.

„Samsung Galaxy Fold není jen telefon s ohebným displejem. Je to to nejlepší, co Samsung dnes nabízí, a možností ohebného displeje využívá skutečně naplno. Koncept celého telefonu je navržen tak, aby z této zdánlivě designové hříčky těžilo celé zařízení se všemi svými funkcemi a možnostmi. To se povedlo a já jsem přesvědčený o tom, že Galaxy Fold si svoje zákazníky najde velmi rychle,“ uvedl Tomáš Balík, ředitel mobilní divize společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Zařízení Galaxy Fold bylo navrženo s cílem inspirovat k novým způsobům použití: Pokud je přístroj zavřený, můžete pohodlně pomocí jedné ruky přistupovat k nejdůležitějším zprávám a informacím na vnějším displeji. Po otevření telefonu je k dispozici 7,3palcový displeji Infinity Flex.

Galaxy Fold v sobě spojuje funkce chytrých telefonů a tabletů, a představuje tak nový druh mobilního zařízení.

Hlavní sestava fotoaparátů je tvořena trojicí čoček pro co nejuniverzálnější použití: 16Mpx ultraširokoúhlým objektivem se zorným úhlem 123˚, širokoúhlým fotoaparátem o rozlišení 12 Mpx a rovněž 12Mpx teleobjektivem s až dvojnásobným optickým zoomem.

Zejména pro pořizování selfies je k dispozici vnější fotoaparát s rozlišením 10 Mpx, a přední kameru majitelé objeví i po otevření telefonu: selfie fotoaparát doplňuje ve dvojité sestavě ještě 8Mpx čočka pro tvorbu pokročilých efektů s hloubkou ostrosti.

Osmijádrový procesor a operační paměť o velikosti 12 GB se postarají o hladký běh všech aplikací, ať už půjde o hry, foto a video editory, kancelářské programy nebo přehrávače médií.

autor -rd


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.