Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Smartphony

Samsung to znovu zkusí se ohebným telefonem v září

Po prvním neúspěchu, kdy telefon Galaxy Fold se skládacím displejem praskal, je firma připravena uvést na trh snad již bezchybný produkt.

Samsung musel znovu projít celou konstrukci mobilu a udělat nezbytná vylepšení. CO se tedy oproti původnímu modelu změnilo?

 

Horní ochranná vrstva displeje Infinity Flex byla protažena až za rámeček, takže je zřejmé, že je nedílnou součástí konstrukce displeje a není určena k sejmutí. Galaxy Fold obsahuje další vylepšení, která lépe chrání přístroj před vnějšími částicemi a zároveň zachovávají jeho osobité skládací provedení: Horní a spodní část pantu byla zpevněna nově přidanými ochrannými kryty. Pro zvýšení ochrany displeje Infinity Flex byly pod displej přidány další kovové vrstvy. Prostor mezi pantem a tělem telefonu Galaxy Fold se zmenšil.

 

Kromě těchto vylepšení pracuje Samsung také neustále na zdokonalení celkového uživatelského prostředí Galaxy Fold včetně optimalizace dalších aplikací a služeb určených pro jedinečné uživatelské prostředí určené pro skládací telefon.

Galaxy Fold zcela mění koncept chytrého telefonu, k nejdůležitějším funkcím lze přistupovat přes vnější displej a držet při tom telefon pohodlně v jedné ruce, nebo lze telefon rozevřít a používat více aplikací najednou. 

autor -rd


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.