Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Smartphony

Samsung nabídne k telefonům řady Galaxy S7 virtuální brýle Gear VR za polovinu ceny

K telefonům Samsung Galaxy S7 a S7 edge získají zákazníci brýle pro virtuální realitu Samsung Gear VR za zvýhodněnou cenu a exkluzivní obsah v hodnotě 1 500 korun jako bonus.

K telefonům Samsung Galaxy S7 a S7 edge získají zákazníci brýle pro virtuální realitu Samsung Gear VR za zvýhodněnou cenu a exkluzivní obsah v hodnotě 1 500 korun jako bonus.

Společnost Samsung připravila pro své zákazníky jarní akci. Od 16. května do 4. června mohou zájemci o Galaxy S7 a S7 edge využít při jejich koupi zvýhodněné ceny brýlí Gear VR a vybavit se tak nejnovější technologií pro virtuální realitu. Připraven je i exkluzivní obsah v celkové hodnotě 1 500 korun v podobě 6 samostatných aplikací, které pro ně budou po zaregistrování do Oculus Store k dispozici ke stažení.

Balíček aplikací pro nové majitele chytrých telefonů Galaxy S7 a S7 edge

Keep Talking & Nobody Explodes: Zábavná hra pro více hráčů (multiplayer), kdy jeden hráč má nasazeny Gear VR se spuštěnou aplikací, jejímž cílem je zneškodnit bombu. Ostatní hráči mají k dispozici manuál k její bezpečné deaktivaci a instruují hráče s Gear VR, jaký drát má přestřihnout, kde najde další pomůcky apod. Anshar Wars 2: Dech beroucí vesmírná přestřelka, kdy se hráč stává pilotem vesmírné stíhačky a brání svou mateřskou vesmírnou loď. Náklonem hlavy řídí, touchpadem nebo připojeným gamepadem ovládá zbraně. Drift: Hráč prolétá labyrintem a jeho cílem je vyhnout se všem překážkám pohybem hlavy a dosáhnout konce labyrintu. Star Chart: vesmírná obloha v 360° balení. Souhvězdí, planety, mléčná dráha, to vše ve virtuální realitě.  Darknet: oceněními ověnčená logická hra, která posouvá hraní ve virtuální realitě na novou úroveň. Ocean Rift: Je libo si zaplavat se žraloky v moři? S touto aplikací se lze pohybovat ve virtuálním moři mezi žraloky, rybkami všech barev nebo želvami.

Nabídka platí u vybraných partnerských prodejců od 16. 5. do 4. 6. 2016 nebo do vyprodání zásob.

autor Adam Kencki


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.