Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Smartphony

Navštivte konferenci ICT ve zdravotnictví 2019

Redakce CIO vás zve na naši první letošní odbornou konferenci o informačních a komunikačních technologiích ve zdravotnictví, která se koná 26. února v Praze.

Již 12. ročník odborné konference a výstavy o informačních technologiích ve zdravotnictví - tentokrát s podtitulem Digitalizace si žádá adekvátní zabezpečení - se zaměří na bezpečnost informačních systémů, ochranu dat ve zdravotní dokumentaci a v jejím sdílení a na možnosti bezpečného objednávání pacientů po internetu.

Základní tematické okruhy Naplňování národní strategie elektronického zdravotnictví - co bude dál? Jak postupovat od digitalizace a konsolidace dat až k Health 4.0 Jak zajistit nejen spolehlivost, ale i bezpečnost a dostupnost informačních systémů pro zdravotnické organizace Vzdálený přístup k datům pacientů vs. ochrana perimetru vnitřní sítě Bezpečné sdílení elektronické zdravotní dokumentace Mobilní zdravotnictví, sběr dat z nositelných zařízení pro (automatizovanou) diagnostiku a nové možnosti telemedicíny Nástroje pro zvyšování a udržování informovanosti občanů/pacientů Těšit se můžete např. na tyto přednášející: Tomáš Bezouška, Architekt kyberbezpečnosti Ministerstva zdravotnictví MUDr. Milan Kubek, Prezident České lékařské komory Ing. Tomáš Šedivec, Vrchní ministerský rada Ministerstva vnitra ČR Ing. Martin Zeman, Odbor informatiky Ministerstva zdravotnictví ČR Ing. Martin Coufal, Ředitel ICT Nemocnice Pardubického kraje

a mnohé další zajímavé osobnosti.

Akce se koná 26. února v hotelu Don Giovanni v Praze.

Registrujte se na konferenci zde >>

 

autor redakce


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*