Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Smartphony

Cat S50 je extrémně odolný a vydrží hrubé zacházení

Společnost Cat představila smartphone Cat S50 s parametry srovnatelnými s vlajkovými loděmi konkurence. Na rozdíl od nich je však navíc extrémně odolný. Následovník populárního modelu Cat B15Q má oproti svému předchůdci větší 4,7 palcový Gorilla glass 3 displej, rychlejší 4jádrový procesor, lepší fotoaparát a podporu 4G sítí.

Společnost Cat představila smartphone Cat S50 s parametry srovnatelnými s vlajkovými loděmi konkurence. Na rozdíl od nich je však navíc extrémně odolný. Následovník populárního modelu Cat B15Q má oproti svému předchůdci větší 4,7 palcový Gorilla glass 3 displej, rychlejší 4jádrový procesor, lepší fotoaparát a podporu 4G sítí.

Jedná se také o první extrémně odolný smartphone s unibody konstrukcí těla. Cat S50 nabízí výkon i v podmínkách, které panují v nevlídných horských oblastech, při lezení na skalách nebo při práci na stavbách.

Cat S50 je poháněný 4jádrovým procesorem o frekvenci 1,2 GHz, využívá technologie Gorilla glass 3, navíc je možné displej ovládat i mokrými prsty. Odolnost je podpořena pogumováním těla na jeho nejzranitelnějších místech. Cat S50 je proto certifikovaný na pády z výšek až 1,2 m. Dále je smartphone vodotěsný po dobu 30 minut a vydrží i v prašném prostředí.

Díky fyzickému tlačítku spouště je možné jeho 8MP fotoaparát ovládat za jakýchkoli podmínek. Podržením tlačítka se rozsvítí praktická LED svítilna. Zvukovou kvalitu zajištují dva přední reproduktory vyvinuté společností Waves Audio, mimo jiné držiteli Technical Grammy Award. Při volání s Cat S50 hovor tedy neruší horský vodopád ani těžká technika na stavbě.

Telefon Cat S50 bude v prodeji v druhé polovině října u prodejců elektroniky za doporučenou koncovou cenu 12 399 Kč.


Technické specifikace Cat S50

OS: Android (4.4) KitKat Odolnost: IP67 + MIL SPEC 810G certifikace Baterie: 2630mAh, až 16 hodin hovoru Vnitřní paměť 8GB, možnost rozšíření až na 64GB Konektivita: 4G, LTE Displej: 4.7”, 1280x720, Gorilla glass 3 Fotoaparát: 8MP s LED přisvětlením, HD video Hmotnost: 185 g Provozní teplota prostředí: -25° C to 55° C

autor Adam Kencki


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.