Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Smartphony

21.06.19
IDC: Trh telefonů v regionu EMEA potvrzuje klesající trend, oslabil o 3,3 %

V regionu EMEA se v prvním čtvrtletí 2019 prodalo 83,7 milionu chytrých zařízení, což představuje pokles o 3,3 %. Nejsilnější propad vykázal Blízký východ, evropský trh ve sledovaném období oslabil o 2,7 %.

17.06.19
Apple posiluje zabezpečení a soukromí

Apple se v poslední době zaměřil na důležitost zabezpečení a ochrany soukromí. Přinášíme vám několik novinek, které v této oblasti představil na konferenci WWDC.

12.06.19
Samsung představuje chytrý a odolný XCover 4s

Samsung ukázal nový telefon Galaxy XCover 4s, nejnovější přírůstek do řady odolných telefonů Galaxy XCover. Nový model Galaxy XCover 4s, který bude v České republice k dostání v druhé polovině června za 6 499 Kč, je vybaven...

10.06.19
Gartner: Prodeje smartphonů klesly

Huawei si výrazně polepšila zejména díky silným prodejům v Číně, Samsung a zejména Apple ztrácely tržní podíl. Český trh meziročně velmi mírně rostl.

08.06.19
IDC: Trhu chytrých telefonů se blýská na lepší časy, ale letos ještě oslabí o 1,9 %

Podle IDC je světlo na konci tunelu v podobě opětovného růstu trhu již na dohled. O návrat do zelených čísel se má postarat pátá generace mobilních sítí, které bude do roku 2023 podporovat více než čtvrtina prodaných telefonů.

06.06.19
Huawei P30 pro s dárkem

Čínský výrobce telefonů neprožívá zrovna šťastné období. Aby namotivoval případné nerozhodnuté zájemce o koupi nového mobilního telefonu P30 pro, připravil si pro ně bohaté dary.

04.06.19
První globální 5G turnaj v mobilních hrách

Vodafone se stane první technologickou firmou, která umožní hráčům mobilních her ze 17 zemí, včetně České republiky, porovnat své síly na 5G síti. Kvalifikační kola turnaje Vodafone 5G ESL Mobile Open startují od června....

03.06.19
Nové čipy ARM výrazně zvýší výkon telefonů

Vylepšení od ARM by mělo telefonům zajistit výkon srovnatelný s notebooky.

19.06.19
Alcatel 1S – výbava bez kompromisu za dostupnou cenu

Smartphone Alcatel 1S nabízí pokročilé funkce a solidní výbavu za příznivou cenu

27.05.19
YouTube Music a YouTube Premium už i u nás. Konečně

YouTube spouští novou hudební službu s názvem YouTube Music. Hudbu z YouTube je tak možné poslouchat a sledovat bez přerušování reklamami, na pozadí a v stahovat do offline režimu. Konečně se chce říci.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*