Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Gadgety

České piškvorky OXO Tic Tac Toe pro Apple Watch

V AppStore se během dneška objeví první hra českých vývojářů pro Apple Watch. Brněnští MasterApp Solutions, kteří pro vývoj aplikací využívají zázemí datových center mateřského Master Internet, uvedli na trh piškvorky OXO Tic Tac Toe Watch.

V AppStore se během dneška objeví první hra českých vývojářů pro Apple Watch. Brněnští MasterApp Solutions, kteří pro vývoj aplikací využívají zázemí datových center mateřského Master Internet, uvedli na trh piškvorky OXO Tic Tac Toe Watch.

Nová hra OXO Tic Tac Toe Watch funguje na všech Apple zařízení včetně hodinek Apple Watch. Vysvětlovat přincip piškvorek snad není zapotřebí. OXO Tic Tac Toe Watch funguje na iPhone, iPad, iPad a díky podpoře sadě Watch kit i na hodinkách Apple Watch. Hráči zatím mohou hrát pouze single player, ale v další verzi již bude možné svádět souboj proti kamarádům.

MasterApp Solutions, která vyvíjela OXO Tic Tac Toe Watch již úspěšně uvedla na trh i aplikaci dětské chůvičky Annie Baby Monitor, která je rovněž dostupná na hodinkách Apple Watch. Annie Baby Monitor nabízí například při přepínání mezi wi-fi a mobilními sítěmi. Rodiče navíc mohou sledovat až 4 děti z neomezeného počtu rodičovských jednotek. Za divizí MasterApp Solutions stojí český provozovatel datových center Master Internet. Hra je ke stažení na iTunes

autor Adam Kencki


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.