Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Gadgety

Bezdrátový headset, co vydrží 30 hodin

Cloud Flight S značky HyperX přináší v nové generaci headsetů virtuální 7.1 surround sound, Qi bezdrátové nabíjení a 30 hodin provozu na jedno nabití.

Cloud Flight S využívá přenosu na 2,4 GHz a přináší herní audio využívající speciálně vyladěný prostorový virtuální 7.1 surround sound za pomoci dynamických měničů o velikosti 50 mm.

Headset má uzavřené náušníky s možností rotace o 90° pro pohodlné odložení kolem krku. Náhlavní most využívá bytelné ocelové jádro a pohodlných polštářku z koženky a paměťové pěny. Headset, připravený pro počítač, PS4 a PS4 Pro, navíc disponuje odpojitelným mikrofonem s LED indikací zatlumení.

Hráči pak mohou sluchátka ovládat díky ovládání přímo na náušníku. Ty v základu přináší možnost nastavit hlasitost hry a komunikace se spoluhráči, ale pomocí programu HyperX Ngenuity je možné přenastavit jejich funkce dle představ hráče.

„Je to náš první herní headset, který podporuje Qi bezdrátové nabíjení,” vysvětluje Bianca Walter, business manažer pro HyperX EMEA.

Sluchátka HyperX Cloud Flight S jsou nyní v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 4299 Kč.

Cloud Flight S technické specifikace: 

Sluchátka

Drivery: Dynamické, 50 mm s neodyniovými magnety             Typ: Cirkumaurálni, vzadu uzavřené Frekvenční rozsah: 10 Hz–22 kHz Impedance: 32 Ω Akustický tlak: 99.5 dBSPL/mW na 1kHz T.H.D.: < 1 % Váha: 310 g Váha s mikrofonem: 320 g Délka kabelu: USB nabíjecí kabel (1 m)

Mikrofon

Element: Elektretový kondenzátorový mikrofon Snímání: Dvousměrné, Noise-cancelling Frekvenční rozsah: 50 Hz-18 kHz Citlivost: -40.5 dBV (1 V/Pa při 1 kHz)

Životnost baterie

30 hodin

Dosah

2.4 GHz Až 20 metrů

autor -rd


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.