Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Chrome OS

21.06.19
IDC: Trh telefonů v regionu EMEA potvrzuje klesající trend, oslabil o 3,3 %

V regionu EMEA se v prvním čtvrtletí 2019 prodalo 83,7 milionu chytrých zařízení, což představuje pokles o 3,3 %. Nejsilnější propad vykázal Blízký východ, evropský trh ve sledovaném období oslabil o 2,7 %.

14.06.19
Operační systém Huawei už v červnu? „Interní nedorozumění,“ uvádí společnost

Výkonný ředitel Huawei pro Blízký Východ uvedl pro portál TechRadar, že společnost spustí vlastní operační systém v řádu několika týdnů. Zástupci čínského giganta však informaci vyvrátili. Dále tak platí přelom roku...

10.06.19
Gartner: Prodeje smartphonů klesly

Huawei si výrazně polepšila zejména díky silným prodejům v Číně, Samsung a zejména Apple ztrácely tržní podíl. Český trh meziročně velmi mírně rostl.

08.06.19
IDC: Trhu chytrých telefonů se blýská na lepší časy, ale letos ještě oslabí o 1,9 %

Podle IDC je světlo na konci tunelu v podobě opětovného růstu trhu již na dohled. O návrat do zelených čísel se má postarat pátá generace mobilních sítí, které bude do roku 2023 podporovat více než čtvrtina prodaných telefonů.

04.06.19
První globální 5G turnaj v mobilních hrách

Vodafone se stane první technologickou firmou, která umožní hráčům mobilních her ze 17 zemí, včetně České republiky, porovnat své síly na 5G síti. Kvalifikační kola turnaje Vodafone 5G ESL Mobile Open startují od června....

19.06.19
Alcatel 1S – výbava bez kompromisu za dostupnou cenu

Smartphone Alcatel 1S nabízí pokročilé funkce a solidní výbavu za příznivou cenu

29.05.19
Amazon by se mohl vrátit do oblasti smartphonů

Amazonu se zatím dařilo se vším, co doposud dělal, jenže výjimka potvrzuje pravidlo, jak dokazuje případ z roku 2014, kdy tahle americká firma poprvé testovala vody smartphonů.

27.05.19
YouTube Music a YouTube Premium už i u nás. Konečně

YouTube spouští novou hudební službu s názvem YouTube Music. Hudbu z YouTube je tak možné poslouchat a sledovat bez přerušování reklamami, na pozadí a v stahovat do offline režimu. Konečně se chce říci.

24.05.19
Google odstřihne Huawei od Androidu

Nejdřív černá listina, nyní konec obchodování s Googlem. Huawei podle všeho ztratí přístup k aktualizacím operačního systému Android a bude si muset vystačit s open-source verzí bez Google Play.

03.05.19
Prodej skládacího Samsungu Galaxy Fold se odkládá kvůli problémům s displejem

Slavnostní prodej revolučního ohebného Samsungu Galaxy Fold měl být zahájen již 26. 4. Kvůli negativním ohlasům prvních recenzentů se však prodej odkládá na neurčito.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*