Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Chrome OS

12.12.18
Alza.cz vylepšuje službu Alza Neo pro pronájem elektroniky

Nová verze služby je podle Alzy uživatelsky příjemnější a nabídne zhruba 250 produktů. Jednotlivci i firmy si mohou za měsíční poplatek pronajmout telefony, notebooky i herní PC sestavy či tablety.

10.12.18
Gartner: Český trh chytrých telefonů vyrostl o 1,5 %, Apple a Samsung ztrácely

Globální trh s chytrými telefony ve třetím kvartálu 2018 sice posílil o 1,4 %, vděčí za to ale hlavně čínským výrobcům. Bez nich by se propadl o 5,2 %. V České republice prudce klesly prodeje Applu, dařilo se Huawei a Xiaomi.

07.12.18
Bude Cortana následovat Windows Phone do záhrobí?

Preston Gralla ve svém komentáři vysvětluje, proč se Microsoft s největší pravděpodobností chystá vyklidit pole v oblasti digitálních asistentů. Hřebíček do rakve podle něj představuje dohoda Microsoftu s Amazonem o spolupráci...

05.12.18
IDC: Evropský trh chytrých telefonů zaznamenal ve třetím kvartálu silný růst

Prodeje chytrých telefonů v regionu EMEA ve třetím čtvrtletí 2018 sice celkově poklesly o 5 %, ale mohly za to slabé výsledky v Africe a na Blízkém východě. Regiony západní a střední Evropy naopak vykázaly silný růst.

23.11.18
Přes půl milionu uživatelů Google Play Store si stáhlo nový malware

Není žádným tajemstvím, že Google Play Store není úplně nejlépe chráněným obchodem s aplikacemi. Čas od času se na něm objeví škodlivé či nefunkční aplikace, které občas nebývají odstraňovány právě promptně.

21.11.18
Vodafone už pokrývá pevným internetem 99 procent českých domácností

Vodafone se zaměřuje nejen na budování mobilních sítí, ale také na pevné internetové připojení. Meziročně ho mohou nově využít další statisíce domácností, řada z nich dokonce s rychlostí připojení až 1 Gb za sekundu....

16.11.18
IDC: Klasické i hybridní tablety se trápí, globální trh se propadl o 8,6 %

Třetí kvartál 2018 znamenal propad v prodejích jak klasických, tak hybridních tabletů, a celkový pokles trhu o 8,6 %. S říjnovým uvedením nových modelů iPad Pro a Surface Pro však analytici věří, že kategorie hybridů v závěru...

12.11.18
IDC: Globální prodej chytrých telefonů se počtvrté v řadě propadl

Celosvětový trh s chytrými telefony se ve třetím kvartálu 2018 meziročně propadl o 6 %. Nejsilnější pětka výrobců zůstává stejná, Huawei a Xiaomi rostou dvouciferným tempem. Největší výrobce a největší trh se ale dál...

01.11.18
Canalys: Globální trh služeb cloudové infrastruktury ve třetím kvartálu vzrostl o 46 %

Vliv na růst má zintenzivňující se konkurence mezi americkými a čínskými společnostmi, která zesiluje obchodní napětí mezi oběma zeměmi. Americké firmy přitom tvoří šest z deseti nejvýznamnějších poskytovatelů.

29.10.18
Asistent Google: Funkce, které byste neměli minout - 9.díl

Asistent Google se svou umělou inteligencí se v mezičase, kdy jste si jej nevšímali, dokázal naučit několik nových triků.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*