Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Android

Samsung očekává velký zájem o nový phablet Note

Vzhledem k prodejnosti smartphonu Samsung Galaxy S III (20 milionů) a phabletu Galaxy Note (10 milionů) není divu, že společnost doufá v ještě větší úspěch nového phabletu Galaxy Note II. Společnost odhaduje prodej svého nového phabletu na dvojnásobek prvního modelu Galaxy Note, tedy na 20 milionů kusů.

Vzhledem k prodejnosti smartphonu Samsung Galaxy S III (20 milionů) a phabletu Galaxy Note (10 milionů) není divu, že společnost doufám v ještě větší úspěch nového phabletu Galaxy Note II. Společnost odhaduje prodej svého nového phabletu na dvojnásobek prvního modelu Galaxy Note, tedy na 20 milionů kusů.

Nový Galaxy Note se začne prodávat již v říjnu. Phablet je vybaven výkonným procesorem se čtyřmi jádry a taktem 1,6 Ghz, 2 GB paměti RAM a HD Super Amoled displejem s úhlopříčkou 5,5 palce. Nechybí LTE, Wi-Fi, HSPA+, dvě kamery, NFC, dotykové pero a Android 4.1 Jelly Bean. Tohle jsou specifikace běžného notebooku!

Dá se očekávat, že Samsung na podporu prodeje svého největšího smartphonu připraví speciální akce a možná slevy. Celková cena se bude odvíjet také od operátora a balíčku, se kterým jej bude ten který operátor nabízet. Potom už bude záležet jen na lidech, zda se rozhodnou pro nový phablet Galaxy Note II nebo zda dají přednost tomu původnímu, velmi dobrému smartphonu, navíc za zvýhodněnou cenu.

autor Adam Kencki


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.