Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Android

Multimediální centrum Evolveo Android Box H8 podporuje 4K

Značka Evolveo uvádí na trh nové multimediální centrum Evolveo Android Box H8 s podporou populárního formátu UltraHD 4K videa, Dolby Vision a HDR/VP9.

Značka Evolveo uvádí na trh nové multimediální centrum Evolveo Android Box H8 s podporou populárního formátu UltraHD 4K videa, Dolby Vision a HDR/VP9.

Osmijádrový 2.0 GHz 64bitový procesor a grafický procesor Mali-T820MP3 společně s 3GB operační pamětí zajistí dostatek výkonu pro multimediální soubory v rozlišení 4K a nejnovější hry. Pro přehrávání filmů, hudby nebo videí je určena předinstalovaná multimediální aplikace KODI. Nabídne příjemné uživatelské rozhraní, možnost úpravy jeho vzhledu a také snadné používání s dálkovým ovladačem.

Připojení na internet je realizováno pomocí bezdrátového WiFi připojení s nejnovější technologií 802.11ac, která je až třikrát rychlejší než rychlost bezdrátového standardu N. Streamování HD videa, online hraní her a další úlohy vyžadující velkou šířku pásma tak zvládne bez potíží. Duální frekvence 2.4 GHz a 5 GHz zabezpečí vyšší přenosovou rychlost a stabilitu, nižší rušení signálu a vynikající bezdrátové pokrytí. Gigabytová síťová karta se postará o plynulý přenos velkých souborů.

Multimediální centrum podporuje nový formát Dolby Vision a také HDR10 (vysoký dynamický rozsah) pro jasnější, temnější a živoucí barvy, HLD (Hybrid Log-Gamma) a podporuje také nový video kodek VP9.
Samozřejmostí je hardwarové dekódování přehrávání videa ve vysokém rozlišení Utra HD 4K2K s kompresním formátem H.265/HEVC až 60 snímků za sekundu a video výstup HDMI 2.0a.

Technické specifikace Evolveo Android Box H8

osmijádrový 64bitový procesor 2.0 GHz grafický procesor Mali-T820MP3 až 750 MHz  3GB operační paměť  16GB eMMC vnitřní paměť s možností rozšíření microSDHC/SDXC kartou podpora Dolby Vision podpora HDR10, HLG, VP9 hardwarové dekódování Ultra HD 4K2K videa podpora H.265/HEVC až 60 fps rychlé duální WiFi připojení dle nejnovějšího standardu IEEE 802.11ac (2.4 GHz/5.0 GHz)  Gigabytová síťová karta pro připojení do počítačové sítě HDMI 2.0a  zcela tichý provoz bez ventilátoru předinstalovaná multimediální aplikace KODI Android 6.0 Marshmallow rozměry 12 x 12 x 2 cm hmotnost 218 g

Dostupnost a cena
Evolveo Android Box H8 je k dostání v síti vybraných prodejců a internetových obchodech. Doporučená koncová cena je 3 490 Kč.

autor Adam Kencki


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.