Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Android

Goclever Insignia 5X: dvě baterie, dvě SIM karty a barevné kryty

Nový chytrý mobil Insignia 5X rozšiřuje řadu smartphonů Goclever. Je vybaven operačním systémem Android 4.2, pětipalcovým IPS displejem s Full HD rozlišením dvěma bateriemi, které mohou být měněny podle vašich požadavků – když potřebujete více místa v kapse, nebo naopak delší výdrž svého mobilu na cestách.

Nový chytrý mobil Insignia 5X rozšiřuje řadu smartphonů Goclever. Je vybaven operačním systémem Android 4.2, 5palcovým IPS displejem s Full HD rozlišením dvěma bateriemi, které mohou být měněny podle vašich požadavků – když potřebujete více místa v kapse, nebo naopak delší výdrž svého mobilu na cestách.

Smartphone je vybaven čtyřjádrovým procesorem Cortex A7 s taktem 1,5 GHz, grafickým čipem SGX544 a 1 GB operační paměti RAM. Displej je pětipalcový typu IPS. Na přední straně se nachází fotoaparát s rozlišením 2 megapixely, ten zadní je vybaven senzorem s rozlišením 13 megapixelů. Pro rozšíření paměti slouží microSD slot. Velmi šikovnou vychytávkou je přítomnost dvou slotů pro SIM karty.

K počítači je možné Insignii 5 připojit skrze microUSB 2.0, k internetu se lze připojit také pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth. Nechybí GPS a FM rádio. Pro sdílení internetu byla zabudována funkce Hotspot. Součástí GPS jsou mapy České republiky, Polska a také Slovenska.

Ihned po zapnutí telefonu můžete využívat aplikace pro Facebook, Skype, přehrávač multimédií, kancelářský balík a navigaci Mireo. Fotografie uložené v telefonu můžete díky technologii aeroDisplay prohlížet na televizorech, které tento standard podporují. 

Specialitou telefonu jsou potom dvě dodávané baterie, jedna s kapacitou 2000 mAh a druhá s dvojnásobnou kapacitou. Druhá je větší i co do objemu, na druhou stranu poskytne smartphonu delší výdrž.

Smartphone je vyroben z prvotřídních materiálů a je ozdoben reliéfním logem na zadním panelu. Je k dostání v černé barvě. Vedle samotného telefonu a dvou baterií balení obsahuje také kabel USB, nabíječku a sluchátka. Uživatelé si mohou přizpůsobit vzhled telefonu a odlišit se pomocí barevných rámečků, které se prodávají samostatně. Dostupné barvy jsou: zlatá, tmavě červená a fialová. Doporučená koncová cena pro toto zařízení je 5 990 Kč a je na něj poskytována záruka 24 měsíců.

autor Adam Kencki


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.