Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Smartphony

25.09.17
Lenovo představuje modely Moto X a Moto Z Force

Lenovo prostřednictvím představilo v Berlíně dvě nová mobilní zařízení. V celosvětové premiéře se představil smartphone Moto X. Zároveň byla oznámena dostupnost modelu Moto Z Force spolu s nejnovějším přírůstkem do...

21.09.17
Google Pixel 2 a Pixelbook budou mít premiéru v říjnu

Google chystá na 4. října něco opravdu velkého. Společnost představí smartphone Pixel 2 a laptop Pixelbook. Jak to víme? Protože leak...

19.09.17
Alcatel U5 HD nabízí HD displej v cenově dostupném telefonu

Alcatel U5 HD nabízí díky texturovanému zapínacímu tlačítku, matnému vzorovanému zadnímu krytu a zaoblenému designu neotřelý vzhled, který dokáže zaujmout.

13.09.17
Apple: iPhone 8, Apple Watch 3 a iPhone X

Apple představil nové smartphony a hodinky. Do Apple Watch 3 se dá vložit SIM karta a hodinky tak fungují i když máte telefon doma.

11.09.17
Xiaomi Mi Mix 2 podporuje české LTE sítě

Společnost Xiaomi oficiálně představila smartphone Mi Mix 2, který je vybaven menším displejem, ale i tak si udržuje téměř bezrámečkový design.

08.09.17
Alcatel A7 nabízí 3 GB RAM a osmijádrový procesor

Společnost TCL Communication představila na veletrhu IFA 2017 v Berlíně smartphone Alcatel A7, dosud nejlépe vybavený model ze své řady A.

05.09.17
BlackBerry KEYone má zpět klávesnici

BlackBerry je zpět. Je černá, ale vyrábí ji TCL Communications. Je těžší než by člověk chtěl a trochu těžkopádná, ale nový model dostal klávesnici a aplikace, na které jsou uživatelé těchto telefonů zvyklí.

05.09.17
Vlajková loď LG V30 je nabitá funkcemi a hardwarem

Společnost LG představila svou vlajkovou loď v kategorii chytrých telefonů. Novinka se jmenuje V30 a kromě výkonného hardwaru nabízí také funkce, které zatím ostatní výrobci nepodporují.

21.08.17
LG V30: informace z oficiálních zdrojů

LG zveřejnilo informace o chystaném přístroji s názvem V30. Telefon bude vybaven fotoaparátem s clonou F/1.6 se skleněnou čočkou, optickou a elektronickou stabilizací.

21.08.17
Vlajková loď Nokia 8 s optikou Zeiss

Společnost HMD Global představila telefon Nokia 8, který nabízí dobrý výkon, Android a optiku, na které se podílela společnost Zeiss.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
TOPlist
*